bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Zraszacze toruń

| 0 comments

Zraszacze toruń

Niewątpliwie pompy przemysłowe służą do pompowania cieczy o różnej konsystencji oraz składzie chemicznym, które są stosowane w procesach przemysłowych. Tą cieczą może być zarówno woda, jak oraz oleje, asfalty oraz multum innych. Pompy mają wszelako to do siebie, że z czasami się zużywają oraz mogą ulec awarii. Może to nawet spowodować zatrzymanie procesów produkcyjnych.

My paramy się naprawą takich pomp. Zajmujemy się tym na sposób fachowy oraz szybki, by klient nie czekał zbyt długo na serwisie uszkodzenia. Wiemy jak istotny jest dla klienta czas, w następstwie tego jest on jednym z naszych priorytetów. Najczęstszą przyczyną awarii pompy jest jej zatarcie czy też uszkodzenie uszczelnienia.

Posiadamy na miejscu jakościowe części zamienne, które pasują do większości modeli pomp, w następstwie tego naprawa jest realizowana praktycznie natychmiast. W przypadku zgłoszenia do serwisu pomp działających, które utraciły swoją wydajność najpierw dokonujemy jej przeglądu oraz sprawdzenia wydajności za pomocą specjalistycznej aparatury. Za sprawą tego możemy stwierdzić co jest uszkodzone oraz dokonać wyceny naprawy. Każda naprawa pomp, którą wykonujemy jest zawsze na końcu weryfikowana co do mechaniki pracy oraz wydajności naprawionej pompy. Zapewniamy więc pełny profesjonalizm w stosunku do obsługi zleceń klienta. To odróżnia nas od konkurencji, która nie zawsze posiada odpowiedni sprzęt do diagnozy. Jeśli jest to konieczne, to także dokonujemy naprawy na miejscu, a w szczególności w przypadku większych pomp, których demontaż jest skomplikowany. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej strony firmowej, i do kontaktu telefonicznego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 12.10.2019 17:33:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz