bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Zaprawa termoizolacyjna

| 0 comments

Zaprawa termoizolacyjna

Firma ETG zajmuje się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią pod dostatkiem istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego typu tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa musi mieć około 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę rodzaju baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i akustyczną. Świetnie chroni w przeciwieństwie wilgoci. Gips do gazobetonu to bezpieczna i linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i zwiększają o 40% miło w środku pomieszczeń.

Gips renowacyjny znakomicie nadaje się do odnowy i zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków i ich naturalny wygląd. Gwarantuje ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Wysoka klasa zaprawy gwarantuje dokonanie pożądanych efektów.

Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich zastosowanie również wewnątrz budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i dodatkowo zabezpiecza ścianę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 30.01.2017 16:45:16)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.09.2016 07:30:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz