bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Zaczep polowy

| 0 comments

Zaczep polowy

scharmueller-sp.pl to katalog produktów Scharmueller Spare Parts. Na stronie scharmueller-sp.pl odnajdziesz każdy konieczny Ci gatunek zaczepu do ciągnika. Stroną administruje oficjalny polski reprezentant austriackiej firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG produkującej doskonałej klasy zaczepy do wszystkich marek ciągników. Niezależnie czy potrzebny jest Ci uchwyt transportowy, czy uchwyt kulowy taki jak np K80, umożliwiające ciągnięcia przyczepy samochodowej, odnajdziesz go na naszej stronie.

Strona daje możliwość na zapoznanie się z pełnym katalogiem dostępnych towarów firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG i zamówienie tych, których potrzebujesz. Znajdziesz tu również wskazówki, dzięki którym dobranie godnych uwagi parametrów sprzętu, który chcesz zamówić będzie banalnie proste.

Strona nie jest jednak standardowym katalogiem części. Znajdziesz tu nie tylko otwarty asortyment różnego gatunku zaczepów ciągnikowych, kontakt ze sprzedawcą i również mapę dealerów (a pożądane byłoby dodać, że firma posiada przedstawicieli na terenie całej Polski). Dla osób interesujących się najnowszą mechanizacją rolnictwa nie lada gratką będzie zakładka „Aktualności” naszej strony. Znajdziesz tu harmonogramy odbywających się w różnego rodzaju miejscach Polski wystaw sprzętu rolniczego z bardzo wysokiej półki, a oprócz tego relacje z tych wystaw (wzbogacone o liczne fotorelacje z tych wystaw).

Strona daje możliwość również zapoznanie się z dokładnym opisem i przystępnym opisem poszczególnych towarów austriackiej firmy, za sprawą czego łatwiej ocenić ich wartość. O zaletach zaczepów Scharmüllera będziesz w stanie się przekonać także oglądając zamieszczone na stronie video, gdzie wytwórca pokazuje, jak jego sprzęt spisuje się w praktyce.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 17.03.2019 02:09:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz