bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Wiara

| 0 comments

Wiara

Strona internetowa lovespeech.pl jest polemiką na temat tego, czym jest wiara i kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni i czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Znajdziecie tu niemało cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech w życiu człowieka. Poznacie prawa cielesności i psychologii.

Opisane jest tu również, czym jest modlitwa i jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha Świętego. Wspomniana jest również ciemna strona wiary, czyli diabeł.

Znajdziecie tu także obszerne materiały w formie pdf na temat relacji z Bogiem i Duchem Świętym i o diable i nawiedzeniu przez niego. Do tego dowiecie się więcej na temat modlitw.

Strona powstała z myślą o ludziach, którzy chcą poznawać chrześcijaństwo. Nie ma jednak na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania i nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu lub też innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy między innymi zainteresowani są wiarą. Natomiast strona jest dla ludzi w każdym wieku i niezależnym wyznaniu. Przybliża ona Pismo Święte.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na dalszy plan, nauczmy się odkrywać najrozmaitsze prawdy na temat wiary, zdobywać choćby wiedzę, która być może potem będzie procentować. Religia i kościół to odrębne sfery. Bóg jest bowiem ponad kościołem, a nawet przeszło tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej pożądane byłoby poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie na stronie lovespeech.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 01.05.2019 12:33:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz