bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Usługi transportowe

| 0 comments

Usługi transportowe

Poszukujesz firmy transportowej, która przewozi produkty do Szwajcarii, Niemiec albo Włoch? Jeżeli tak jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska firma, która operuje właśnie w tych państwach, i wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto i Marek Niżankiewicz, czyli ludzie, którzy o logistyce a także spedycji wiedzą właściwie wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy detal związany z transportem danego towaru a także rzetelnie realizuje swoje obowiązki a także zadania. Potwierdzić to mogą niewątpliwie klienci, którzy chwalą indywidualne a także rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza transportem produktów do tego kraju, firma jest w stanie pomóc w realizacji odpraw celnych a także wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, bo TWD współpracuje z agencjami celnymi na terenie Szwajcarii obecnie od wielu lat. Opróćz tego, firma może poszczycić się długoletnią współpracą ze znanymi eksporterami a także importerami i z doświadczonymi spedycjami krajowymi a także zagranicznymi.

TWD Logistic funkcjonuje w całej Europie, ale preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja a także wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria a także Włochy.

TWD to a w szczególności definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków i doświadczona a także najlepsza jakość świadczonych usług. Co więcej firma gwarantuje stały kontakt z kierowcą a także możliwość monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją lokalizację posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej www.twdlog.pl albo na oficjalnym profilu na Facebooku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 03.12.2018 05:32:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz