bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Transport ciężki

| 0 comments

Transport ciężki

Transport ciężki jest oparty na schematach, które od lat są powielane. Dotyczy to rodzajów opakowań transportowanych towarów, wymiarów palet, wymiarów kontenerów, i sposobu załadunku ładunków na samochód.

Są wprawdzie sytuacje, gdzie te schematy nie mogą być spełnione, a ładunek posiada nienaturalnie duże wymiary.

W taki przypadku trzeba skorzystać z profesjonalnego zestawu do przewożenia takich gabarytów. Nasza firma ma duże doświadczenie w tego gatunku zleceniach.

Posiadamy flotę, która poradzi sobie z przewiezieniem dużych silosów, elementów elektrowni wiatrowych, dużych elementów maszyn produkcyjnych, statków i wielu innych. Posiadamy wymagane zezwolenia na transport gabarytów i jesteśmy w stanie załatwić w dowolnej chwili pozwolenie na przejazd.

Transport ponadgabarytowy to nasza praca, w której czujemy się jak ryba w wodzie. Każda trasa jest przez nas wyceniana w zależności od odległości, dostępności dróg i rodzaju przewożonego ładunku. Wystarczy wyłącznie do nas przedzwonić abyśmy po przeanalizowaniu sytuacji przedstawili propozycję cenową. Nie boimy się wyzwań, w związku z tym nawet transport łączony po wodzie, na lądzie i w powietrzu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wszystkie transporty są przeprowadzane przez dobrej jakości, doświadczonych fachowców. Prowadzimy profesjonalny pilotaż zarówno naszych zleceń jak i zleceń zewnętrznych. Jako usługę dodatkową świadczymy również naprawę zestawów ciężarowych na naszym profesjonalnym warsztacie. Funkcjonujemy na rynku już przeszło 20 lat, tym samym o ile poszukujesz doświadczonego partnera to jesteśmy zawszę do twojej dyspozycji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 11.10.2019 16:38:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz