bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Tłumaczenia hiszpański

| 0 comments

Tłumaczenia hiszpański

Posiadasz teksty w języku hiszpańskim a także potrzebujesz przetłumaczyć go na język polski lub odwrotnie ? Ekstra się składa, bo trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i różnego typu instytucji. Jaką dokładnie ofertę ma nasze biuro tłumaczeń? Zacznijmy od tego, że bardzo niejednokrotnie zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. Najczęściej są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i wszelakie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Otrzymujemy także zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych a także pozasądowych i procesowych. Należałoby nadmienić , że nasze biuro tłumaczeń wykonuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i ochrony zdrowia i dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i różnego rodzaju certyfikaty.

Wykonujemy również tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i Hiszpanii a także krajach hispanojęzycznych, lecz również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Do tego , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność a także zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze referat tłumaczeń możesz być pewien , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, w mgnieniu oka , w sumie poufnie a Twoje dokumenty będą w sumie bezpieczne!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 30.09.2018 02:43:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.08.2017 07:31:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz