bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Sztuczne skały

| 0 comments

Sztuczne skały

Kreacje przestrzenne w postaci imitacji skał stanowią istotę dzisiejszych kierunków wystroju i zdobienia ogrodów jak i wybiegów dla zwierząt. Imitacja skał , która jest wysoce odporną konstrukcją może być wykorzystywana jako funkcjonalny element kompozycji. Dzięki użyciu polimerobetonu imitacje skał produkowane przez Wrocławską firmę sKalisty, cechuje wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne, jak i na ścieranie. sztuczne skały będące dziełem firmy sKalisty zadowolą najwybredniejsze gusta. Imitacje skał nie muszą stanowić tylko dopełnieniem, ale mogą być niepowtarzalną atrakcją w takich lokalizacjach jak przykładowo parki rozrywki.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, masz gwarancję najtrafniejszego wyboru. Nasze doświadczenie zostało docenione na jednej z największych budów w naszym kraju, zawierającej omalże 20000m2 imitacji skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Wyprodukowaliśmy tam wiele różnorodnych biotopów istniejących w Afrykańskim pejzażu, posiadających w swoim składzie rozmaite. Nasze sztuczne skały, służą jako wybiegi dla tak ogromnych zwierząt jak np nosorożce. Trwałość naszych imitacji skał jest na tak wysokim poziomie, że nie ma obaw o obłupanie imitacji skał. Dzisiaj, zarówno Ty masz możliwość wybudowania dekoracji, która do dziś nie była możliwa do zbudowania. Firma sKalisty oferuje szeroką gamę dekoracji imitujących kamień, które z całą pewnością będą użyteczne w Twojej inwestycji. Oferujemy usługi projektowe, przed tym zanim nastąpi budowa imitacji kamienia, można skontrolować wygląd końcowy.

Sztuczne skały na pewno wzbogacą twoje realizacje i staną się niezapomnianym elementem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.


Ocena: 5/5 (8 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 46 (ostatnio: 24.03.2019 01:23:41)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 19.02.2018 15:26:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz