bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Rajstopy uciskowe

| 0 comments

Rajstopy uciskowe

Przedsiębiorstwo „Egeo” to niekwestionowany lider w branży pończoszniczej. Na polskim rynku działamy od lat 90., ale nasza firma zaistniała w latach 60. we Włoszech. To w tym pięknym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej lecz i w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom proponujemy siedem idealnych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo sporo najwyższej jakości artykułów: eleganckie rajstopy, pończochy samonośne, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica a także Summer. Wszystkie są wyjątkowe a także eleganckie zarazem. Zaskakują różnorodnością, dlatego też trafiają do rozległego grona klientek. Panie, które cenią sobie eleganckie rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą obojętnie obok artykułów firmy „Egeo”. Dużym zainteresowaniem między kupujących cieszą się również pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające a także modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które poszukują rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze a także przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, które znajdują decyzja nawet w największym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych produktów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Bezustannie też rozwijamy się dla naszych konsumentów, by mogli otrzymywać produkty z najwyższej półki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl a także zaznajomienia się z naszą ofertą.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 19.08.2017 18:55:02)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 19.08.2017 22:18:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz