bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Przemiał pvc

| 0 comments

Przemiał pvc

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Już od prawie 15 lat staramy się łączyć wykorzystanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Wykonując swoje artykuły stosujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego typu. Tworzywo poddany odzyskowi sprzedajemy również jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic i innych wyrobów stosujących ten tworzywo. Nabywając nasze artykuły mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najwyższej jakości a przy tym mogą Państwo wspólnie z nami dbać o środowisko.

Przemiał i regranulat pvc, który mamy w swojej propozycji jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo najwyższej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje między innymi selekcje a także sortowanie ścinków (rozdzielenie innych materiałów od PVC) a także poddanie ich regranulacji. W trakcie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania a także usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej propozycji posiadamy również listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym współcześnie stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest trwale połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport i składanie okien a także zapewniają bardzo dobrą termoregulację i niską przepustowość dźwiękową mieszkań i domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 05.12.2018 03:50:02)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.10.2017 03:55:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz