bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Portugalia pielgrzymka

| 0 comments

Portugalia pielgrzymka

Działamy na rynku jako prywatne biuro podróży, które od wielu lat nieprzerwanie, z pasją oraz w sposób zupełnie wykwalifikowany, trudni się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a a w szczególności niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc kultu świętego.

W naszej bogatej propozycji znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak malowniczych oraz zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Italia, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk oraz Portugalia. Ciągle rozbudowujemy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy stuprocentowym gwarantem ciekawie oraz bez szwanku spędzonego czasu. Oferujemy dobre ceny oraz zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie nowe katalogi, które można zaczerpnąć z naszej strony internetowej, oraz w dalszym ciągu otwieramy się na najróżniejsze możliwości. Nasza firma daje możność wynajęcia busów i również autokarów o zróżnicowanym standardzie, wyposażeniu oraz koszcie. Każda tego rodzaju ofert jest przygotowywana w sposób indywidualny. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe oraz 26-osobowe, odnośnie do busy, ale także 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe oraz 67-osobowe pojazdy autobusowe. Cechujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni środowisku: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę oraz plastikowe nakrętki, niszczymy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej listowie. Gwarantujemy pełną satysfakcję oraz niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami w podróż.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 16.12.2017 09:04:58)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.12.2017 11:41:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz