bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Porady podatkowe

| 0 comments

Porady podatkowe

Proxima-doradztwopodatkowe.pl to fachowa kancelaria doradztwa podatkowego. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że realizowane przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe i również postępowanie podatkowe.
Porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla naszego klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji a oprócz tego rozliczania podatków. Na dodatek prowadzimy biuro rachunkowe, a także świadczymy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych a oprócz tego arbitrażu.
Świadczymy pomoc prawną, paramy się w obsłudze przedsiębiorstw a oprócz tego spółek. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa a oprócz tego Higieny Pracy i również Ochrony Przeciwpożarowej. Przeprowadzamy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności a oprócz tego jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy również audyty podatkowe, oznacza to szczegółowe analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej propozycji wchodzi również audyt kadry a oprócz tego płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów. Posiadamy rozległe doświadczenie i również szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy na sposób subiektywny, ażeby zapewnić mu, jak najlepszą obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak a oprócz tego klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową albo telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 03.12.2018 15:03:46)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.10.2017 11:50:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz