bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Pojazdy elektryczne

| 0 comments

Pojazdy elektryczne

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona i godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w Polsce reprezentantem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się sporą popularnością w wielu różnych krajach. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale także odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory i akcesoria do każdego pojazdu elektrycznego. Warto wspomnieć także i o tym, że od kilku lat nasza firma jest także reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli bardzo dużego amerykańskiego producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla nas najważniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferujemy wysokiej jakości pojazdy elektryczne w bardzo niskich cenach. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami i trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasze wysokiej jakości akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem i wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług i więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zawsze na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy także profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy najlepszych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych oraz najbardziej skomplikowanych napraw.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 14.11.2017 07:53:50)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.01.2017 05:04:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz