bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Pisklęta gęsie

| 0 comments

Pisklęta gęsie

Na stronie drob.com.pl znajduje się bogata propozycja Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi funkcjonowanie związaną z chowaniem różnego rodzaju drobiu.

Posiadamy doskonałej klasy pisklęta kacze, kurze, gęsie i również indycze, a dodatkowo sprzedajemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych lub przeznaczone do produkowania jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno duże fermy drobiowe jak i również małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie i również Tulcach są objęte sprawdzonym nadzorem, który ma na celu zagwarantowanie towaru wolnego od chorób. Także parametry oferowanego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zagwarantowane odpowiednie środowisko do życia i również rozrostu, a nowoczesny sprzęt umożliwia regulację warunków otoczenia naszych artykułów. Nowe pisklęta są poddawane odpowiedniej selekcji, która pozwala na uzyskanie jak najwyższej jakości. W zakładach produkcyjnych wykorzystywana jest technologia Petersime, która jest nowoczesnym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Pozwala to na kontrolę różnorodnych czynników takich jak ilość dwutlenku węgla bądź wilgotność. Dużym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin i również mieszańce. Sprzedajemy też pisklęta brojlerowskie, które charakteryzują się poprawnie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest sprawdzonym źródłem piskląt za sprawą wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak i również wodnego.

Zapewniamy także dostosowany transport towaru do miejsca docelowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 30.08.2018 23:59:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz