bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Oklejanie samochodów

| 0 comments

Oklejanie samochodów

Poli-fax to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego pasją jest poligrafia, i które obecnie od przeszło 10 lat aktywnie działa na rynku usług reklamowych i poligraficznych.

Długoletnia praca w tej branży pozwoliła firmie na zdobycie fajnego doświadczenia, zarówno w pełnionych usługach, jak i profesjonalnej obsłudze Klientów. Poli-fax zapewnia kompleksową obsługę Klienta i realizację wszelkich jego wymagań – od niewielkiej wizytówki, poprzez nadruk na koszulce, aż do potężnego bilbordu. Odpowiednio dostosowany zespół ludzi, pełnych pasji i zaangażowania, oraz wykorzystywanie bardzo nowoczesnego sprzętu to zabezpieczenie fachowej i dobrej obsługi. Stała współpraca z różnymi przedsiębiorstwami i wytwórcami oraz nieustanna chęć rozwoju i ulepszania działań firmy zapewnia usługi na najlepszym poziomie, a co za tym idzie – zadowolenie Klientów. Poli-fax to firma, która swoją ofertę kieruje zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych. Między usług znajdują się realizacje zarówno na małe, jak i duże nakłady – od materiałów firmowych, takich jak pieczątki, wizytówki, lub karty, poprzez gadżety, między innymi kubki, długopisy, breloki bądź koszulki, aż po reklamy na samochodach, oklejanie witryn, czy fototapety. Usługi Poli-faxu to zabezpieczenie dobrego podejścia do każdego zadania i doboru odpowiednich technologii, zależnych od zlecenia i wymagań Klienta. Prędko rosnąca wartość zleceń świadczy o dobrej jakości dostarczanych przez firmę usług i profesjonalnym podejściu do Klienta.

Podstawą działalności Poli-faxu jest uczciwość i ślubowanie w relacjach z Klientami oraz wysoki norma oferowanych artykułów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 01.07.2019 18:40:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz