bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Naprawa naczep

| 0 comments

Naprawa naczep

Poszukujesz firmy oferującej zabudowy ciężarowe? Doskonale wiesz jak silnie jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego a oprócz tego rzetelnego fachowca? Kompletnie nie masz pojęcia komu mógłbyś zawierzyć a oprócz tego powierzyć to zadanie? Jeśli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp działa na rynku od wielu lat a oprócz tego dzięki naszemu doświadczeniu, i kadrze doświadczonych pracowników osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną a oprócz tego kojarzoną z sumiennie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie a oprócz tego lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy a oprócz tego żurawie, i profesjonalny serwis.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest ukontentowanie naszych klientów tym samym do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, żeby wszystko było zrealizowane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia dobrej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi solidność w interesach. Do kręgu naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych a oprócz tego usługowych. Dbamy, by nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości a oprócz tego wymagania stawiane przez rynek tym samym zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich a oprócz tego włoskich.

O ile, dlatego poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe powinno się skontaktować się z nami! Zaufało nam natychmiast wielu klientów a oprócz tego każdy z nich wystawia nam jedynie pozytywne referencję! Dołącz do nich również a oprócz tego Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 19.08.2017 12:17:18)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 23.11.2016 15:01:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz