bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Łóżka ortopedyczne

| 0 comments

Łóżka ortopedyczne

Sklep medyczny W Bochnia. Oferujemy produkty rehabilitacyjne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko to idealne dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Realizujemy usługi wypożyczania m.in. łóżek medycznych, dla osób starszych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno użytkowników jak i opiekunów. W razie potrzeby transport we wskazane miejsce plus złożenie. Ceny najlepsze w kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo również schodołazy doskonale radzące sobie z barierami architektonicznymi. Również mamy w ofercie podnośniki pacjenta. A także wózki dla osób po wypadkach, kule ortopedyczne, chodziki rehabilitacyjne. Działamy na terenie woj. małopolskiego, woj. śląskiego, woj. mazowieckiego. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod wskazany telefon, a na pewno pomożemy Państwu wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu medycznego.

produkty rehabilitacyjne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko to super dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne jest regulowane elektrycznie.

W mojej ofercie jest również schodołaz likwidacja schodów dla osób niepełnosprawnych. Jest on zalecany do transportu po schodach osób dzieci, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Również oferujemy wypożyczenie podnośnik do opieki nad chorym. Umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie osób. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. W salonie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Gdzie kupisz sprzęt ortopedyczny? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie produkty będziemy musieli kupić, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Bez wątpienia nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Gigantycznym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 06.05.2018 13:26:06)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.08.2017 14:01:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz