bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Kremacja zwłok

| 0 comments

Kremacja zwłok

Przedsiębiorstwo „KRUK” proponuje swoim klientom doskonałej klasy usługi pogrzebowe, kamieniarskie a także cmentarne. Paramy się profesjonalną obsługą w tym tym obszarze. Załatwiamy formalności urzędowe w USC Kraków ( w imieniu zleceniodawców odbieramy odpisy skróconych aktów zgonu) a także w ZUS ( bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego).

Wykonujemy całodobowe przewozy zmarłych , np z domu do chłodni, przygotowujemy zmarłych do pochówku. Realizujemy transport zwłok na obszarze całego kraju. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się też taką kwestią jak kremacja zwłok. – przewozimy zmarłych i organizujemy pogrzeby urnowe.

Co więcej przygotowujemy tabliczki, klepsydry, krzyże. Na życzenie klientów przygotowujemy także kwiaty i wieńce a także pełną obsługę uroczystości pogrzebowej: transport towarów karawanem, niesienie trumny, asysta pogrzebowa.

Nasza przedsiębiorstwo świadczy także usługi kamieniarsko-cmentarne: tj kopanie grobów, plac budowy i modernizacjkonserwacje nagrobków, grobowców i piwnic, kucie liter. Posiadamy własną kwiaciarnię, w której klienci mogą zamówić wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Organizujemy pogrzeby a także wykonujemy pełen obszar usług w tym zakresie na dekret osób prywatnych, jak i firm i instytucji.

Jesteśmy firmą z niemałym doświadczeniem i z wielką odpowiedzialnością traktujemy swoją pracę. Proponujemy Państwu fachowe usługi na najwyższym poziomie.

Nasze przedsiębiorstwo świadczy mało tego usługi w zakresie produkcji i montażu schodów, parapetów, blatów, Wykonujemy także inne nietypowe zlecenia.

Jesteśmy otwarci na Państwa wymagania. Zachęcamy do kontaktu przez stronę internetową www.fpkruk.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 05.02.2018 04:50:05)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 24.01.2018 15:23:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz