bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Klucz dynamometryczny

| 0 comments

Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak oraz na całym świecie. Od przeszło 40 lat firma zaopatruje w swoje produkty klientów w różnorakich krajach, zaś na polskim rynku działa od ponad 20 lat.

Produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w przeszło stu krajach na różnorakich kontynentach. Utensylia produkowane przez King Tony są doceniane w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej propozycji firma posiada zarówno sprzęt ręczne, jak oraz pneumatyczne, takie jak jak też: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Na dodatek proponujemy także przybory samochodowe, skrzynki a oprócz tego szafki narzędziowe, a także urządzenia warsztatowe.

Pracownicy firmy posiadają ogromne doświadczenie oraz z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeśli tylko będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez King Tony cieszą się niezwykle dobrą opinią, są niezwyczajnie wytrzymałe oraz dobre jakościowo, dzięki czemu mamy wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Sprzedawane sprzęt przewyższają gatunkowo wiele innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, a także wykorzystywanym materiałom wysokiego typu, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie oferty produktowej do potrzeb nabywców a oprócz tego zaopatrywanie narzędzi oraz akcesoriów, które będą wyróżniać się jakością wykonania a oprócz tego wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach oraz różnych miejscach gałęzi przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 30.08.2018 22:15:20)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.09.2017 16:13:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz