bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Glassart

| 0 comments

Glassart

Schody to w głównej mierze potrzebny komponent w budynku złożonym z kilku kondygnacji. Powinno się jednak pamiętać, że schody mogą stanowić pierwszorzędny komponent wystroju wnętrz. Wybór surowców oraz sposobu skonstruowania czy montażu jest pokaźny.

Podstawowym budulcem schodów stanowiących szczegół ozdobny wnętrz jest drewno drzew liściastych lub droższe gatunki drzew egzotycznych. Drewniane schody zastosowane w holu lub salonie w znaczący sposób wpływają na charakter i kształt pomieszczenia. Drewno chociaż stanowi tradycyjny materiał, może być modułem schodów w nowym stylu, minimalistycznych.

Znaczną popularnością cieszą się nowoczesne schody wspornikowe. Stopnie przytwierdzone są do ściany bez dostrzegalnego utrzymującego je ramienia. Schody te niemal unoszą się w powietrzu. Wykorzystanie tego rodzaju rozwiązania daje wrażenie większej przestrzeni. Prześlicznym uzupełnieniem schodów są nowoczesne balustrady wykonane ze szkła, czy stali.W dzisiejszym budownictwie znaczącym materiałem jest właśnie szkło i stal. Schody wytworzone z tych surowców zaskakują prostotą i elegancją, dodają wnętrzu lekkości.

Niezależnie od wytypowanego materiału, budowę schodów, zwłaszcza wspornikowych, które wymagają innowacyjnych podejść, trzeba powierzyć jednostce profesjonalnej, która bez trudu poradzi sobie z zleconym zadaniem. Wartą polecenia w tej dziedzinie jest firma Glassart z Torunia. Oferuje ona obszerną gamę rozwiązań w zakresie projektowania i konstruowania nowoczesnych schodów czy szklanych balustrad. W ofercie firmy Glassart znajdują się także zadaszenia tarasów, ogrody zimowe, szklane ściany i podłogi.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 12.03.2019 10:10:19)
  • yahoo: 18 (ostatnio: 10.02.2018 02:34:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz