bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Gaz pieprzowy

| 0 comments

Gaz pieprzowy

Czy chcesz poczuć się bezpiecznie gdziekolwiek jesteś? W wielu przypadkach wracasz do domu późnymi co wieczór oraz boisz się, że przypuszczalnie spotkać Cię coś nieprzyjemnego? O ile tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2015r., aczkolwiek wcześniejsze doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów zdobyliśmy w serwisie allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy występujący w 2 rodzajach:

-gaz defensywny typu CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony wprost na twarz oraz oczy napastnika,

-gaz pieprzowy typu SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie oraz podrażnienie przeciwnika.

Pożądane byłoby zauważyć, że gaz defensywny jest skuteczny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Za ich sprawą na sposób skuteczny obezwładnią oraz unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bez wątpienia zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o własne bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą propozycją! Nasze produkty są pełni legalne oraz skuteczne i również z początkiem posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący produkty do samoobrony!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 17.01.2018 12:18:20)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.10.2016 12:50:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz