bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Burgery Łódź

| 0 comments

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są smakowite, wielkie i świeże jedzenie, które serwujemy w naszej restauracji. Skutkiem tego nasze hamburgery Łódź są wyśmienite i duże – dokładnie takie, jakich chcą i łakną dobrzy Indianie i solidni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański burger przyrządzony z najlepszego rodzaju, rzetelnie wybranej 100% wołowiny z rodzimymi dodatkami i mocno chrupką bułą przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz znowu – po smak, odsapnięcie i klimat!

Acz jest to jedno z wielu miejsc serwujących jedzenie na mapie miasta Łódź, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo powiązane z równie nadzwyczajną istotą. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o mocarnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie miano. To jego upór, dzielność i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by tubylcze plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie zapalić się tak zachwycającym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on urzekłby się kuchnią, którą mamy rozkosz serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć dobrym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Odwiedź Nas już dziś.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 17.01.2019 10:02:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.09.2017 07:54:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz