bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Brykiet ruf

| 0 comments

Brykiet ruf

NOVA TRADE oferuje Państwu doskonałej jakości brykiet kominkowy, który idealnie nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak a także w piecach. W pierwszej kolejności polecamy Państwu sprzedawany przez nas brykiet RUF, który zrobiony jest z czystej trociny brzozowej (70%) a oprócz tego z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży posiadamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który za to zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem.

Bardzo istotną wartością w naszej firmie jest przeważnie zadowolenie klientów, z tej przyczyny staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze towary w bardzo niskich cenach. Współpracujemy zarówno z klientami hurtowymi, jak a także również klientami detalicznymi. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje lecz również z krajowymi odbiorcami, lecz również z wieloma klientami z zagranicy. Naszą biomasę dostarczamy również do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem doskonałej jakości oferowanych przez nas artykułów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo zostać poinformowanym poniekąd więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję a także taryfa celna a oprócz tego w specjalnej galerii przyjrzeć się niektóre z naszych artykułów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo wytrzymałe worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. Jeżeli nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej niemałej propozycji sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z propozycji NOVA TRADE nadal dziś a także przekonaj się tenże sam, że to racja nasza firma oferuje najtańszy a także w największym stopniu oszczędnościowy brykiet na rynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 21.03.2018 03:05:04)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 18.02.2018 02:15:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz