bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Bramy kute

| 0 comments

Bramy kute

Renomowana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg proponuje Państwu duży dobór swoich produktów.

Firma wykonuje różne przedmioty z wysoko przetworzonego artystycznie metalu, wykonując m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i przyścienne, żyrandole do kościołów i innych wnętrz.

Zajmujemy się także rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie produkty, jakie realizujemy dla naszych klientów, tworzymy na podstawie własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i wymagań zamawiających. Zwracamy także uwagę na to, by rzecz, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, nienagannie komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy także wszelkie indywidualne i nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Jesteśmy w stanie podjąć się zasadniczo każdego zlecenia, jesteśmy otwarci i z zapałem doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg posiada uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i więc nasza przedsiębiorstwo, o ile zachodzi tak potrzeba, wykonuje także prace konserwatorskie.

Zajmujemy się także wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i robimy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy dokładnie i profesjonalnie, zależy nam albowiem na uznaniu i zadowoleniu klientów.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i do zapoznania się z pełną ofertą naszej pracowni.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 03.09.2017 11:09:14)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 31.01.2018 19:00:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz