bob-art.com.pl

Blog arytstyczny

Akcesoria antenowe

| 0 comments

Akcesoria antenowe

Przedsiębiorstwo Goldex funkcjonuje od wielu lat na rynku. Posiada rozległe doświadczenie w branży i proponuje w sprzedaży wysokiej jakości narzędzia znanych i cenionych wytwórców. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów i niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w porównaniu do indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wytwarzany jest ze stali nierdzewnej i ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym i ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową zapewniającą stabilne mocowanie.

Cały zrobiony jest ze stali i ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten produkt jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość i rzetelność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności i wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają niezbędne normy i standardy. Wykonywane są z wysokiej klasy materiałów co gwarantuje wytrzymałość produktu przez multum lat. Implementacja najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny i zaproponować produkt o wysokiej jakości. Specjalna konstrukcja sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.10.2017 17:11:53)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.12.2016 07:41:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz